23 000

Obsloužení klienti

9,5 mld. Kč

Celkový objem vyřízených hypoték v r. 2013

92

Obchodních míst po celé ČR

15

Léta zkušeností

 

Refinancování hypotéky - postup

Refinancování hypotéky není až tak složitý proces, máme-li vybrán nejvhodnější produkt. Právě volba nejvhodnější varianty bývá pomyslným oříškem. Nejde totiž jen o úrokovou sazbu, ale také o vedlejší poplatky a potřebná pojištění, která ve finále zdánlivě levnou variantu prodražují. Je proto třeba této fázi refinancování hypotéky přistupovat uvážlivě a nebát se požádat o radu zkušené profesionály, kteří dokáží varianty objektivně porovnat.

Refinancování hypotéky bez sankce

Refinancování hypotéky BEZ SANKCÍ je možné vždy s koncem fixačního období. Podívejte se do Vaší úvěrové smlouvy: přičtěte k datu podpisu smlouvy zvolené období fixace (rok, tři roky, pět let atd.) - to je datum konce fixace Vaší úrokové sazby. Vaše banka Vám na Vaši adresu zašle podmínky pro nové fixační období (tedy výši nové úrokové sazby) cca 4 - 6 týdnů před koncem fixace. V tuto chvíli je však již dobré znát Vaše možnosti v rámci ostatních bank, abyste se mohl/a okamžitě rozhodnout, zda-li k refinancování hypotéky přistoupíte, a zbytečně neztrácel/a čas.

Proto se na nás obracejte ideálně 6 - 8 týdnů před koncem fixace. Více o našich službách naleznete zde.

Jste-li si jist/a, že chcete hypotéku refinancovat, musíte toto oznámit bance. Ta Vám vyčíslí zůstatek jistiny a oznámí číslo účtu, kam je třeba zbylé dlužné peníze poslat. Mezitím je třeba vyřídit refinancování hypotéky v nové bance. To s naší pomocí trvá zpravidla do 14 dní. Nová banka po podpisu smlouvy a splnění všech podmínek zašle potřebné peníze na účet staré banky, čímž je refinancování hypotéky dokončeno.

Úrokové sazby hypoték

fixace 1 rok 3 roky 5 let variabilní
 

2,49%

2,29%

2,44%

1,86%

Bezplatná schůzka

1000 znaků vlevo

Podporujeme

Chci poradit
1000 znaků vlevo