O nás

předání daru

Portál pro refinancování hypotéky jsem založila v roce 2008. Cílem portálu je nabídnout objektivní informace týkající se refinancování a umožnit návštěvníkům stránek sjednání bezplatné schůzky s certifikovaným hypotečním makléřem. Za 6 let existence portálu využilo našich služeb desetitisíce klientů, refinancovali jsme hypotéky v řádu stovek milionů korun. Ne každémů klientovi jsme nakonec refinancování hypotéky doporučili: pracujeme totiž v zájmu klienta, nikoliv v zájmu inkasování provizí za každou cenu.

Jako manažerka Asociace hypotečních makléřů (AHM), kde působím od jejího úplného zrodu v roce 2006, vím, jak nepřehledná je situace na trhu hypotečního zprostředkování. Vím, jaký je rozdíl mezi průměrným hypotečním makléřem a dobrým hypotečním makléřem. Mým cílem je nabídnout návštěvníkům mých stránek opravdu kvalitní a nezávislé poradenství, a to prostřednictvím mých vybraných kolegů z AHM, kteří tvoří platformu HYPOBROKER - záruku kvalitních hypotečních služeb.

Jsem autorkou projektu na zvýšení hypoteční gramotnosti FÉR hypotéka, který jsem s kolegy z AHM zrealizovala v roce 2013. Tento projekt upozornil na nepřehlednou situaci na trhu hypoték, a to zejména v souvislosti s "informačním vakuem" týkajícím se bankovních poplatků u hypoték.

Využitím služeb tohoto portálu nejenže získáte opravdu nezávislou a odbornou pomoc, ale rovněž podpoříte Nadační fond APOLENA, který jako jeho zakladatelka financuji. Nadační fond APOLENA materiálně podporuje endoskopické operační sály gynekologicko-porodnické kliniky v Praze "U Apolináře", kde se léčí vážně nemocné ženy z celé České republiky.

Jménem mého týmu HYPOBROKER Vám děkuji za důvěru a těšíme se na setkání s Vámi.

Ing. Petra Horáková Krištofová
majitelka portálu

Úrokové sazby hypoték

fixace 1 rok 3 roky 5 let variabilní
 

2,49%

2,29%

2,44%

1,86%

Bezplatná schůzka

1000 znaků vlevo

Chci poradit
1000 znaků vlevo