23 000

Obsloužení klienti

9,5 mld. Kč

Celkový objem vyřízených hypoték v r. 2013

92

Obchodních míst po celé ČR

15

Léta zkušeností

 

Refinancování - bezplatná pomoc

Správné posouzení vhodnosti refinancování hypotéky vyžaduje komplexní znalosti aktuálních podmínek bank. Abyste nemuseli všechny banky obcházet jednotlivě, můžete využít našich služeb. Naši kolegové pracují po celé České republice, mají licence všech bank a jsou členy Asociace hypotečních makléřů.

Nechte si poradit

Odešlete formulář, či nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme. Projdeme s Vámi současnou úvěrovou smlouvu, posoudíme výhodnost případného refinancování hypotéky, spočítáme Vám všechny náklady. Rozhodnete-li se pro refinancování hypotéky, vše s bankou vyřídíme zhruba do 14 dní tak, aby refinancování hypotéky proběhlo hladce a podle Vašich představ. Naše služby jsou pro Vás zcela bezplatné, případné refinancování hypotéky platí bankovní ústavy.

Nechte si zaslat naši nabídku

Po odeslání formuláře Vám do 24 hodin (v pracovní dny) zašleme nejvhodnější varianty refinancování hypotéky. Rozhodnete-li se naší nabídku využít, sejdeme se s Vámi osobně a o refinancování se postaráme. Za rok 2012 jsme obsloužili stovky klientů, kteří nám dále doporučují své známé, což vnímáme jako důkaz důvěry a spokojenosti.

Úrokové sazby hypoték

fixace 1 rok 3 roky 5 let variabilní
 

2,49%

2,29%

2,44%

1,86%

Bezplatná schůzka

1000 znaků vlevo

Podporujeme

Chci poradit
1000 znaků vlevo